Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Vianočný sviatočný čas a jagavá Silvestrovská noc v hoteloch SOREA

Rok, čo rok k nám prichádzajú pomaly a najmä nenápadne. Je to tak, Vianoce – najkrajšie sviatky roka, sa už blížia.

Čas zastavenia, zamyslenia sa, ticha, pokoja a lásky. Čas opätovania vľúdneho a milého slova, pohladenia a stretnutia sa v kruhu svojich blízkych , známych , či v kruhu nových priateľov. 

Atmosférou vianočných a sviatočných chvíľ dýchajú aj hotely SOREA od Bratislavy, cez Tatry až po Spiš. V duchu regionálnych tradícií približujú svojim hosťom zvyky danej lokality a kraja, kde sa nachádzajú. Čím bližšie k Liptovu, k Tatrám a k Spišu, tým viac rozmanitostí a zvykov je ponúkaných hotelovým hosťom.

Čo vás počas Vianoc čaká ?

predvianočná atmosféra hlavného mesta Slovenska a bratislavské vianočné trhy v centre  mesta s každodenným kultúrnym programom
ukážka a výroba vianočnej výzdoby, vianočný jarmok
slávnostná Štedrá večera
posedenie pri koledách s vianočným punčom
vianočný koncert a vystúpenie Betlehemcov
polnočná rímsko – katolícka svätá omša v hoteli SOREA Ľubovňa
vianočné piesne, tradície z regiónu s ľudovou hudbou,
folklórne vystúpenia
návšteva pútnickeho miesta v Litmanovej
Jazzový večer a Štefanská zábava zavŕšia vianočný čas a hotely SOREA sa začnú pripravovať na nástup silvestrovských hostí.

Čarovné Vianoce aj s wellnessom

 

 

 

 

 

 

Pokiaľ si vyberiete niektorý z našich sviatočných pobytov, môžete si užiť aj vstup do Wellness centra. A to vo Vysokých Tatrách v hoteloch SOREA TITRIS, URÁN a TRIGAN. V hoteli SOREA URÁN, v tesnej blízkosti špičkového strediska s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku  v Tatranskej Lomnici, na vás čaká Wellness URANIA. Wellness centrum s nerezovým relaxačným bazénom s vodnými atrakciami a s detským bazénom so šmykľavkou. Samozrejmosťou je ponuka masáží či sauny. Vodný a saunový svet AQUA Relax v Hoteli SOREA TITRIS ponúka oddych v bazéne s perličkovou masážou a vodnými dýzami. Deti sa vyšantia v 36-metrovom tobogáne, vodnom hríbe alebo zrýchľovacom kanáli. Svoju výnimočnosť si hotelový wellness nesie v ponuke sáun – bio sauna s bylinkami vás nielen zahreje, ale rozhodne aj podporí vaše zdravie.

Okrem wellnessu aj zábava a aerosólový kúpeľ…

Rovnako s možnosťami na oddych nezaostáva ani hotel SOREA TRIGAN s jeho WELLNESS SVETOM REGENERÁCIE A ODDYCHU. Nachádza sa pri známom tatranskom Novom  Štrbskom plese. V ponuke má relaxačný bazén s vodnými atrakciami, detský bazénik, sauny, fitnescentrum, masáže , zábaly a  odpočiváreň s priamym výhľadom na Tatry. Pre milovníkov bowlingu, či loptových hier v telocvični je k dsipozícii hotel SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch. Zdarma vstup do hotelového bazéna v rámci pobytu môžete obohatiť masážou, saunou, prípadne morským aerosólovým kúpeľom.
Bohatú ponuku wellness procedúr ponúka na Liptove hotel SOREA MÁJ. Jeho návštevníci tu nájdu i termálnu vodu „z Mája“ vynikajúcu pre oddych tela a dobrý spánok, ktorá je do hotelového bazéna privádzaná priamo z termálneho prameňa Rudolf v Liptovskom Jáne.

Regenerácia priamo na Chopku a v údolí minerálnych prameňov

Svoje telo zregenerujete aj v saune, resp. relaxačnými procedúrami (masáž lávovými kameňmi, rašelinový zábal, škoricový zábal, celková masáž) v hoteloch  priamo na Chopku – SOREA MARMOT a SOREA SNP.
Znamenitý relax počas chladných zimných dní môžete prežiť v údolí minerálnych prameňov na Spiši v hoteli SOREA ĽUBOVŇA.Široká ponuka doplnkových športovo-relaxačných služieb v kombinácii s bohatým kultúrnym programom vytvárajú dokonalé podmienky pre nezabudnuteľné sviatočné chvíle.

Pretancujte sa s nami do jubilejného roka 25. výročia SOREA !

Noc plná zábavy, humoru, dobrého jedla, žonglérskej a svetelnej šou, hudby, tanca i ohňostroja ukončía rok 2017 a pre hotelovú sieť SOREA začne významný jubilejný 25 rok pôsobenia v oblasti cestovného ruchu na Slovensku. Úspešný rozvoj a neustále zvyšovanie hodnoty značky ocenila aj Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands, ktorá udelila hotelovej spoločnosti SOREA cenu Slovak Business Superbrands Award 2017. Tradičná ponuka hotelov sa neustále rozširuje o služby, ktoré moderný cestovateľ požaduje. Nejde len o rozsah a kvalitu doplnkových služieb, športovo-relaxačných aktivít, kultúrnych akcií, ale najmä o ponuku komplexného balíka služieb s rozličným tématickým zameraním a pre konkrétnu cieľovú skupinu klientov. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach, ako aj pri výbere dovolenky na Slovensku.

25 rokov sme tu s vami, oslavujte spolu s nami !