Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Vychutnajte si čaro jesene a adventu v hoteloch SOREA

Aj vy patríte k tým, ktorí sa domnievajú, že v čase pokročilej jesene už nemožno nič príjemné zažiť? A čo tak vybrať sa na krátku dovolenku alebo relaxačný pobyt do niektorého z hotelov siete SOREA, alebo si v chladnom a sychravom počasí vychutnať dobrodenie ľubovnianskych kúpeľov?

Je predsa také príjemné dopriať si ešte pred Vianocami príjemný relax a nabrať energiu na obdobie, keď toho budeme musieť tak veľa stihnúť…!

Novembrové pobyty majú čo ponúknuť…

Zabudnite na stres a všedné starosti.Využite novembrové zľavobranie a doprajte si oddych a zábavu v hoteli SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese, kde môžete relaxovať v bazéne s panoramatickým výhľadom a kochať sa čarovnou jesennou tatranskou prírodou. Stačí si vybrať termín a potom sa už len tešiť na dni pohody.  Tí, ktorí majú na relax menej času, môžu si v hoteli SOREA TRIGAN od 15. 12. 2018  naplánovať a vychutnať Zimný víkend POHODA.

Alebo by ste chceli zažiť, ako chutí Tatranská jeseň pod Lomnickým štítom? V tom prípade si určite vyberiete z ponuky SOREA HUTNÍK. Odmenou vám bude jedinečný zážitok z čarovnej jesene plnej farieb v rodinnom hoteli a tichom prostredí pod úpätím Lomnického štítu.

Voňavá pohoda termálnych relaxačných pobytov

Tí, ktorí uprednostnia relaxačné pobyty a radi spájajú chvíle oddychu s pôžitkom v príjemnom teplom kúpeli, môžu vyskúšať, ako chutí Sladký škoricový sen, Banánová aróma, Kvetový úlet a ďalšie dobrodenia v podobe masáží, zábalov, pílingov a kúpeľov. Viac sa dozviete v ponuke hotela SOREA MÁJ.

Pobyty plné lákavých bonusov

Zvýhodnené pobyty pre seniorov, ktoré ponúkajú množstvo lákavých bonusov v podobe rôznych zľavnených vstupov nielen do sveta wellnessu a regenerácie, ale aj do rôznych expozícií, galérií, či do jaskyne, nájdete v ponuke hotela SOREA Ďumbier v Liptovskom Jáne.

Ľubovnianske kúpele s množstvom zaujímavých pobytov

Určite lákavý je aj oddych v malebnom prostredí Ľubovnianskych kúpeľov v hoteli SOREA Ľubovňa, kde nájdete aj voľne prístupné pramene minerálnej vody Ľubovnianka a MISS+. Stačí si len vybrať to, čo nám najviac vyhovuje. Tak čo to bude? MINI VÍKEND SPIŠ, MAXI VÍKEND SPIŠ, VITAL SPIŠ, alebo SENIOR VITAL SPIŠ.? Môžete si vybrať z pestrej palety relaxačných pobytov.

Hotelový preukaz SOREA ponúka množstvo zliav

Všetci klienti siete SOREA môžu po predložení hotelového preukazu SOREA využiť celý rad atraktívnych zliav, ktoré uplatnia počas pobytu pri výletoch a trávení voľného času.

Neveríte? Tak napríklad:

- 50 % zľava na vstup do areálu miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok MINISLOVENSKO v Liptovskom Jáne ( pre hotel SOREA ĎUMBIER a jeho hostí platí cena symbolické 1,00 € )
- 30 % zľava na vstup do zábavneho parku TRICKLANDIA v Starom Smokovci
- 50 % zľava na vstup do Stanišovskej jaskyne v Liptovskom Jáne pre hotely SOREA ĎUMBIER a MÁJ, pre ostatné hotely SOREA z iných lokalít platí 33 % zľava
- Zvýhodnená cena vstupného pri návšteve bio farmy Východná 
- Zvýhodnená cena vstupného pri návšteve Liptovskej galérie P. M. Bohúňa
-NOVINKOU je 30 % zľava na vstup do zábavného parku Dobrá hračka v Tatranskej Lomnici.

Ochutnajte slovenskú whisky a skvelú čokoládu!

Zaujímavou a atraktívnou novinkou je aj 10 % zľava na vstup do expozície liehovarníctva NESTVILLE DISTILLERY v Hniezdnom, ktorá platí od 01. 11. 2018. Okrem toho, že tu návštevníci môžu prežiť krásny deň, majú možnosť nazrieť do histórie liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel, zistiť, ako sa pripravuje prvá slovenská whisky a samozrejme si ju aj vychutnať a kúpiť. Popri tom možno obdivovať aj jeden z najväčších drevených obrazov v Európe, ktorého motívom je tradičný život obyvateľov severného Spiša. Maškrtné jazýčky zase určite poteší návšteva čokoládovne Nestville Chocolate, kde možno nielen ochutnať, ale si aj zakúpiť rôzne druhy čokolád, pralinky, originálne čokoládové likéry, zákusky či torty domácej výroby. Súčasťou čokoládovne je vonkajšie detské ihrisko. Na svoje si prídu aj pivári, keďže v areáli sa nachádza remeselný pivovar s reštauráciou Nestville Taberna, ktorý ponúka nepasterizované poctivé pivo varené z tých najkvalitnejších surovín. Pomyselnou čerešničkou na torte je jazdecký areál Nestville Horses, vďaka ktorému môžu návštevníci spoznať okolie z konského sedla.

Milé prekvapenia pre dôchodcov v čase adventu a Vianoc

Zaujímavé ponuky pre klientov siete SOREA však ešte zďaleka nekončia. SOREA totiž myslí aj na slovenských nepracujúcich dôchodcov a má pre nich širokú ponuku adventných a vianočných pobytov so štátnou účelovou dotáciou:

Advent so štátnou účelovou dotáciou možno zažiť v hoteli SOREA URÁN, Adventný a vianočný pobyt so ŠÚD ponúka hotel SOREA TITRIS, Vianočný pobyt so ŠÚD si možno zarezervovať v hoteli SOREA HUTNÍK I. / II.

Adventnú zimu v Jasnej možno prežiť v hoteli SOREA SNP a Predvianočný a vianočný pobyt na Máji možno prežiť v hoteli SOREA MÁJ.

Ak vás láka Spiš, môžete si zarezervovať niektorý z Jesenných a adventných pobytov v hoteli SOREA ĽUBOVŃA s ŠÚD. No a ak túžite prežiť vianočné obdobie v prostredí ľubovnianskych kúpeľov, vyberte si pobyt Čarovné Vianoce 2018 v hoteli SOREA ĽUBOVŇA.

Samozrejme, rozhodovanie netreba dlho odkladať, aby ste si vybrali čo najlepšie.  Termíny si môžete vybrať z ponuky na www.sorea.sk .

Mimochodom, takýto pobyt môže byť aj pekným darčekom a príjemným prekvapením pre niekoho z našich blízkych – veď Vianoce sa už blížia…