Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

ZĽAVA s kartou KLUB SOREA v Trenčianskych Tepliciach

Čo by ste povedali na zľavnený pobyt, konzumáciu, wellness a saunový svet v centre kúpeľného a kultúrneho diania mesta Trenčianske Teplice ?

Hotel Flóra*** v Trenčianskych Tepliciach ako neštátne zdravotnícke zariadenie v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia vám poskytne zľavy na základe predloženia karty KLUB SOREA!

Pre všetkých klientov KLUB SOREA platia nasledovné zľavy ( zľavu je nutné vopred nahlásiť pri rezervácii pobytu ) :  

5% z pultového cenníka ubytovania,
5% z cien akciových pobytov, 
5% z cien pobytových balíkov, 
5% z cien zo vstupného do Wellness centra a saunového sveta 
5% z konzumácie v Kaviarni Festival a Reštaurácii FLÓRA (s výnimkou svadieb, osláv, firemných akcií a pod.) .

Hotel Flóra sa nachádza v centre kúpeľného a kultúrneho diania mesta Trenčianske Teplice, nazývaným aj „perlou Karpát“. Toto pôsobivé kúpeľné mestečko sa rozprestiera na úpätí Strážovských vrchov. Príroda tu dala vyvrieť jedinečným sírnym prameňom a vytvorila utešené romantické prostredie pre všetkých, ktorí hľadajú zdravie, pokoj, radosť a krásu.  

Wellness  
Moderné wellness centrum ponúka jedinečný krytý bazénový komplex s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom, podhladinovým osvetlením a mnohými vodnýmiatrakciami (hydromasážne trysky, protiprúd, vodopád,dnový gejzír). Súčasťou je aj saunový svet so soľnou parnou saunou,bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidárioma vodnou cestou. Teplota vody v bazénoch je od 30°C do 32°C .

Liečba
Hotel Flóra*** je neštátnym zdravotníckym zariadením v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Pod dohľadom lekára a hotelového fyzioterapeuta je hosťom k dispozícii 38 liečebných procedúr vrátane blahodarných masáží, exkluzívnych zábalov, relaxačných kúpeľov a iných špeciálnych procedúr. 

Beauty
Voľnočasovú ponuku dopĺňajú (najmä pre dámy) aj atraktívne skrášľovacie procedúry ako očistné zábaly, tradičné prísadové kúpele, lymfodrenážne masáže tváre a tela a iné. V priestoroch hotela sa nachádza kozmetický salón s dlhoročnou tradíciou.

Relax
Hoteloví hostia majú k dispozícii fitness centrum,bicykle, stolný tenis, stolový futbal či biliard. Pre najmenších hostí je pripravený detský kútik vo foyeri hotela pri recepcii. Novinkou sú piatkové cvičenia s profesionálnou trénerkou fitness, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie, a ktoré sú zamerané na lepšie držanie tela a spevnenie svalstva na celom tele.

EŠTE STÁLE NEVIETE, PREČO SI MÁTE VYBRAŤ POBYT PRÁVE V HOTELI FLÓRA?

Komplexnosť služieb = všetko pod jednou strechou: ak sa tak rozhodnete, vôbec nemusíte po celý čas Vášho pobytu opustiť hotel
Atraktívna poloha: budete na skok od centra kúpeľného mesta a napriek tomu obklopení krásnou prírodou - kúpeľný park začína priamo pred hotelom
Skvelá dostupnosť: vlakom, autobusom, diaľnicou D1, dokonca ani letisko nie je nereálne ( Trenčín 12 km ) 
Tradícia: úspešne pôsobíme na trhu už od roku 1977
Super wellness centrum: neskromne je naozaj jedno z najkrajších a predovšetkým najčistejších v okolí
Konferencie, Eventy a Teambuildingy:  konferenčná sála pre 70 osôb, salónik pre 20 osôb, obchodný apaprtmán pre 8 osôb, technické vybavenie
Kaviareň Festival a reštaurácia FLÓRA: reštaurácia s letnou terasou s výhľadom na Kúpeľný park, kaviareň s rozsiahlou fotogalériou slávnych hercov, režisérov a umelcov z histórie medzinárodného filmového festivalu ArtFilm.

Kontakt:  
Hotel Flóra, a.s.  
ul. 17.novembra 14
914 51 Trenčianske Teplice
W: www.hotelflora.sk

Recepcia:     
Mobil: +421 903 429 283
E: recepcia@hotelflora.sk

Wellness:
T: +421 /32 655 45 75
E: bazen@hotelflora.sk