Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

JARNÉ OZDRAVNÉ POBYTY v najkrajších lokalitách Slovenska!

Prichádza Jar, priateľka lesov a prírody, dožičte si dávku zdravia, regenerácie a pohody, počas jarných relaxačných pobytov v hoteloch SOREA !

Navyše s možnosťou využitia rekreačných poukazov vo všetkých našich zariadeniach !

Májový pobyt a wellness povzbudenie pod Lomnickým štítom.

Tatranská Lomnica je známa ako športové a kultúrne centrum Vysokých Tatier a práve v tejto oblasti môžete nájsť Hotel SOREA URÁN, ktorý dokáže uspokojiť dovolenkové požiadavky rôznorodých návštevníkov. Hotel je ideálnym východiskovým bodom na rôzne prechádzky, túry a nezabudnuteľné výlety.   Po dlhej a únavnej zime si tu môžete dopriať zdravý oddych počas Májového či Jarného wellness pobytu.  Milovníci relaxu si prídu na svoje v hotelovom centre Wellness URANIA s nerezovými bazénmi a množstvom vodných atrakcií s najmodernejšou technológiou čistenia vody. Wellness centrum ponúka taktiež fínsku či parnú saunu a rôzne druhy masáží a zábalov. 

 

V podobnom duchu sa nesie aj pobyt v hoteli SOREA TITRIS,  ktorý je rovnako situovaný v blízkosti centra Tatranskej Lomnice. Jarnú prebúdzajúcu sa prírodu si tu môžete do sýta vychutnať priamo pred hotelom v Botanickej záhrade ktorá prináša možnosť pozorovať 330 druhov tatranských rastlín a stromov osídľujúcich rôzne biotopy. Dávku zdravia vám poskytne hotelový program WELLNESS POVZBUDENIE, ktorý zahŕňa vstup do hotelového  AQUA Relax centra, s  36- metrovým toboganom s vodným prúdom, rekreačným bazénom s protiprúdom, rôznymi vodnými atrakciami a novým masážnym sedením - 6 miestnym so sedacou perličkou.  Radosť vám určite urobí aj pobyt v saune, príjemná masáž či voňavý zábal.

Jarný detox na Štrbskom Plese

Na Štrbskom Plese, ktoré je významným turisticko – športovým centrom a najvyššie položeným liečebným miestom Vysokých Tatier si môžete vychutnať oddych v hoteli SOREA TRIGAN. Hotel má v období jari prichystaný program s príznačným názvom JARNÝ DETOX VÍKENDOVÝ POBYT, ktorý poskytne vášmu telu i duši skutočnú očistu. Pre dospelých aj deti je k dispozícií WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s bazénmi, masážami, saunami, farebnou večernou symfóniou a panoramatickým výhľadom na tatranské štíty. V rámci pobytu je zahrnutá aj masáž lymfodrenážnymi nohavicami  či balíček detoxikačných čajov, ktoré vám pomôžu zbaviť telo škodlivých látok.

Klimatický pobyt vo Vysokých Tatrách

V peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu vo Vysokých Tatrách, ktoré patria medzi klimaticky najčistejšie miesta na Slovensku, je umiestnený hotelový komplex SOREA HUTNÍK. Hotel sa nachádza blízko národnej prírodnej rezervácie Pramenište a je ideálnym východiskovým bodom na túry do východnej časti Vysokých Tatier. Spomaľte a doprajte vášmu telu prísun „čerstvého vzduchu“ a príval kyslíka,  ktorý je základným predpokladom ľudského zdravia a duševnej pohody. Hotel navyše svojím návštevníkom ponúka najširšiu škálu služieb, od novo zrekonštruovaného bazéna cez minigolf, automatické dvojdráhové BOWLING centrum až po posilňovňu či telocvičňu. Hostia si môžu dopriať aj relax v podobe sauny, masáží či morského kúpeľa.  Rodiny s deťmi určite poteší aj možnosť večernej opekačky na ktorú im poslúži perfektne pripravené ohnisko so sedením.

Ozdravné pobyty na Spiši

Vychutnajte si dokonalý oddych na mieste, ktoré sa označuje ako najatraktívnejšie nielen na Slovensku, ale aj v celej strednej a východnej Európe. Okrem významných historických pamiatok a skvelých klimatických podmienok  je toto územie známe aj výskytom liečivých minerálnych  prameňov, ktoré môžete spoznávať počas Cesty minerálnych prameňov, ktorá spája až 80 evidovaných prameňov v spišskom regióne. Práve do tohto prostredia, na Spiši v Ľubovnianskych kúpeľoch, je zasadený hotel SOREA ĽUBOVŇA. V blízkosti hotela práve nájdete prameň minerálnej vody Ľubovnianka a MISS+ pre ženy. V rámci hotelových Ozdravných pobytov môžete využiť  voľný vstup do hotelového bazéna či fitness centra, dopriať si doplnkové fyzio služby, relaxačnú perličku s chromoterapiou, morský kúpeľ či fínsku saunu alebo infrasaunu a taktiež fytoterapiu – pripravené liečivé čaje pre návštevníkov hotela.

Relaxačný FIT pobyt na Liptove

V najkrajšej a najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline je situovaný hotel SOREA SNP. Toto prostredie ponúka návštevníkom  množstvo atrakcií ako napríklad turistiku, cykloturistiku, návštevu Demänovského krasu (Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody) a iné. Nové sily a chýbajúcu energiu môžu hostia hotela SNP načerpať v novootvorenom centre WELLNESS EUPHORIA. Vychutnajte si čaro okolitej prírody prostredníctvom panoramatického výhľadu, vyskúšajte relaxačný, oddychový či detský bazén, užite si množstvo vodných atrakcií (masážne trysky, vodné chrliče, perličková sedacia masáž, Kneippov šliapací kúpeľ a ďalšie) či relaxujte v infrasaune, parnej a suchej saune alebo aj s vašimi ratolesťami v saune pre deti v rámci ponúkaných hotelových programov Jarný wellness pobyt a Jarný relaxačný pobyt FIT, ktorý zahŕňa navyše aj návštevu FITNESS centra, hydromasážnu vaňu a voňavý škoricový zábal.

Čas relaxu v Liptovskom Jáne

Keď si chcete dopriať skutočný jarný relax, navštívte hotel SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne. Bohatá ponuka relaxačných programov ako sú programy KVETINOVÁ HARMÓNIA, BYLINKOVÁ POHODA, LESNÁ TÚŽBA, RELAX TIME, RUŽOVÝ RELAX , ZASLÚŽENÉ UVOĹNENIE, JEMNÁ KRÁSA či program PODĽA SEBA , zahŕňa širokú škálu masáží, rôzne druhy zábalov no najmä odpočinok v hotelovom bazéne s vodou z termálneho prameňa, ktoré sa vám postarajú o uvoľnenie tela aj mysle. Účinky termálnej vody, ktorej výskytom je Liptovský Ján preslávený, sú nielen odpočinkové ale aj ozdravné a priaznivé pri liečbe rôznych zdravotných ťažkostí. V rámci hotelových služieb môžete navštíviť aj novodobé JUMPING centrum ako športovú aktivitu pre dospelých aj deti.

Jarný pobyt pre nenáročných

V jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier, v Jánskej doline sa nachádza hotel SOREA ĎUMBIER,  ktorý ponúka obľúbené rekreačné pobyty aj pre nenáročných klientov.  Hotel leží v blízkosti obce Liptovský Ján, ktorá je jednou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov. V rámci areálu priamo pred hotelom sa nachádza jedinečná expozícia miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok MINISLOVENSKO, kde je vstup pre hotelových hostí za symbolické 1,00 €. Návštevníci môžu využiť taktiež vstup do termálneho bazéna v neďalekom hoteli SOREA MÁJ. Okrem rodín s deťmi, ktoré si prídu na svoje pri prechádzkach blízkymi jánskymi lesmi je tento hotel atraktívny aj pre seniorov vďaka svojim bohatým relaxačným programom, ktoré zahŕňajú napríklad uhlíkovú tepelnú terapiu, masáž s prvkami čínskych liečebných procedúr, aromaterapiu, parafínový zábal a ďalšie.

Ajurvédsky víkend v Bratislave

V hlavnom meste, historickom a kultúrnom centre Slovenska, priamo na hradnom vŕšku s výhľadom na Bratislavu a rieku Dunaj sa vyníma hotel SOREA REGIA. Okolie je pretkané historickými pamiatkami ako je napríklad Katedrála Sv. Martina, Stará radnica, Primaciálny palác, Michalská brána, Grassalkovichov palác a veľa ďalších. Okrem objavovania histórie veľkomesta si samozrejme môžete aj oddýchnuť v hotelovom ajurvédskom masážnom centre AYUR GANESH, ktoré je charakteristické celkovou očistou tela a upokojením mysle. Masáže poskytujú originálni ajurvédski terapeuti, pochádzajúci z indického štátu Kerala, kolísky ajurvédy.

Jar je najkrajšia časť roka kedy sa zem prebúdza z dlhého zimného sna. Prebuďte sa aj vy zo  zimnej letargie a vychutnajte si fantastický pobyt v najkrajších lokalitách Slovenska v hoteloch SOREA !

SOREA – sieť hotelov na Slovensku, patrí do skupiny elitných značiek ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Svedčí o tom aj ocenenie komisie expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands ktorá udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2017, 2018 aj 2019.

Veríme že si vyberiete zo skvelej letnej ponuky a zažijete nezabudnuteľnú dovolenku v hoteloch spoločnosti SOREA !