Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Jesenný oddych s prísľubom dokonalého relaxu

Poďte sa s nami báť počas Halloween pobytu!
Jeseň je zaujímavé ročné obdobie, keď príroda ponúka úžasné farebné predstavenie, no je aj obdobím širokej ponuky cenovo zvýhodnených pobytov a relaxačných balíčkov.

Ak túžite zregenerovať, vypnúť, zamedziť ďalšiemu úbytku síl a načerpať nové, jeseň v slovenských horách vám môže priniesť nezabudnuteľné zážitky. No a keď si k tomu ešte predstavíte zahriatie organizmu v teplých bazénoch či v saunách, možno sa jesenná dovolenka v hoteloch siete SOREA stane vašou prioritou. Babie leto v Nízkych a Vysokých Tatrách je vďaka stabilnému počasiu najkrajším obdobím na turistiku.

Ak máte radi výlety …

Slovenský týždeň zážitkov je programová ponuka Hotela SOREA ĎUMBIER v Jánskej doline, kde môžete spoznávať kultúrne dedičstvo pamiatok Liptovského Mikuláša, Oravský podzámok, Vlkolínec, Svätý kríž, Skanzen Zuberec, alebo navštíviť Vrbické Pleso, Važeckú jaskyňu, prehliadku expozície MINISLOVENSKO priamo pri hoteli, Farmy Východná, Ľubovnianskeho hradu či návštevu liehovaru a čokoládovne Nestville parku v Hniezdnom. Náročnejší výlet na chôdzu ponúka návšteva Stanišovskej jaskyne, resp. Medvedia štôlňa v Žiarskej doline. Pre seniorov je určený jesenný produkt Babka, dedko ukážte mi Slovensko, kde si starí rodičia môžu za poznaním vziať so sebou jedno vnúča do 8 rokov zdarma.

Rozhodli ste sa pre dovolenku na Liptove?

Možnosť turistiky, cyklistiky, skalolezenia, nordic walking, krasový jaskynný systém Demänovskej doliny, prekrásna fauna a flóra doplnená vhodnými klimatickými podmienkami – to všetko sú dôvody pre jesennú dovolenku v Hoteli SOREA SNP v Nízkych Tatrách. Ubytujte sa u nás s výhľadom na Chopok a spoznajte 13 dôvodov, prečo navštíviť Liptov. Váš pobyt priamo v srdci Demänovskej doliny spríjemnia hotelové relaxačné procedúry.

Cesta minerálnych prameňov spojená s relaxom

Región Spiša má 80 minerálnych prameňov a navštevuje ho v mimosezónom období najmä staršia generácia. Atrakciou je turistická trasa s celkovou dĺžkou do 100 km, ktorá spája 12 minerálnych prameňov naprieč celým regiónom. Pramene sú vhodné na pitné kúry, majú iné minerálne zloženie a pomáhajú pri rôznych zdravotných ťažkostiach. Minerálna voda Ľubovnianka s najvyšším obsahom Mg na Slovensku pramení priamo pri Hoteli SOREA ĽUBOVŇA, kde v rámci pobytu Vital Spiš čaká na hostí bazén, perličkový kúpeľ, zábalová terapia, morský aerosólový kúpeľ, fytoterapia a každý piatok je dňom špecialít z regiónu „Tak chutí Spiš“. Jesenným hotelovým bonusom  je zdarma ubytovanie až dvoch detí do 15 rokov, spoločne s dvoma dospelými osobami.

Vysoké Tatry sú vhodné pre každého turistu…

Keďže sú viaceré  hotely SOREA umiestnené priamo v srdci tatranskej prírody, slúžia aj ako východiskový bod k lanovkám a horským chodníkom. Vo Vysokých Tatrách sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré umožnia turistom objaviť tie najkrajšie miesta tejto horskej krajiny. Turistické chodníky po dolinách, výstupy na tatranské chaty, cesty k najkrajším tatranským plesám,  tatranské vrcholy či dvojtisícové štíty, prechody cez tatranské sedlá,  ako aj fascinujúci svet zvierat a rastlín. Údolná stanica kabínkovej lanovky v Tatranskej Lomnici  je v tesnej blízkosti zmodernizovaného Hotela SOREA URÁN . Prestupom na Skalnatom plese do červenej visutej lanovky sa vyveziete nad oblaky a prežijete neopakovateľné výhľady z Lomnického štítu na okolité štíty najmenších veľhôr sveta.

A čo ak máme na relax menej času?

Keď sa stane, že nám okolnosti neumožnia vybrať sa na dlhú dovolenku, mali by sme si dopriať aspoň krátky, ale dokonalý oddych. Čo tak vyskúšať napríklad trojdňový pobyt Wellness URANIA? K dispozícii je wellness centrum s nerezovým relaxačným i detským bazénom, s vodnými atrakciami, sauny, rôzne druhy masáží a zábalov.  Počas pobytu si možno zapožičať aj trekingové palice a na vysokohorskú túru vám do termosky pribalia aj čaj. V prípade, že môžeme dovolenkovať dlhšie, možno si vybrať aj rozšírený pobyt s dvojnásobným množstvom doplnkových služieb.

Tatranský termál, wellness a relax

Cenovo zvýhodnené jesenné pobyty v Nízkych a Vysokých Tatrách v značnej miere využívajú seniori, ale aj víkendoví hostia. Hotelová spoločnosť SOREA pripravila zaujímavé jesenné produkty, zamerané aj na wellness, relax, oddych a regeneráciu s balíkom relaxačných procedúr.
Skúsili ste už bankovanie, pomarančovú alebo kokosovú masáž, či uhličitý kúpeľ ? Kompletný relaxačný program vám zaručia Termálne Vital/Aróma/Relax pobyty v Hoteli SOREA MÁJJánskej doline. Relaxácia v krytom bazéne s termálnou vodou, ktorá lieči už 700 rokov,  podporuje prirodzený oddych tela a dobrý spánok.
AQUA RELAX centrum  – vodný a saunový svet, centrum vodnej zábavy pre malých i veľkých, vás privíta v Hoteli SOREA TITRISTatranskej Lomnici. Dokonalú pohodu v bazéne s 36 -metrovým toboganom doplníte saunovaním, perličkou, alebo relaxačnou masážou a wellness zábalmi rôzneho druhu. 

Vyskúšate Wellness balíčky?

Medzi obľúbené patria aj Wellness balíčky na 3 až 7 nocí na Štrbskom PleseHoteli SOREA TRIGAN s jedinečným centrom WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, s farebnou večernou symfóniou a výhľadom na majestátne tatranské štíty. Obľúbený rodinný Hotel SOREA HUTNÍK pod úpätím Lomnického štítu ponúka najširšiu škálu doplnkových služieb od hotelového bazénu cez minigolf, automatické dvojdráhové BOWLING centrum až po telocvičňu, alebo od relaxačných masáží až po morský kúpeľ. Poloha hotela v Tatranských Matliaroch umožňuje jednoduchý prístup do Doliny Bielej vody, k Chate na Zelenom plese a na Jahňací štít po modrej značke.

Jesenný oddych v Bratislave

Aj v hlavnom meste je možnosť spoznávania krás  jesennej prírody a kultúry. Organizované návštevy galérií, múzeí, prehliadku historických pamiatok Bratislavy a okolia, aj so sprievodcom, okružnú jazdu historickým vláčikom hlavným mestom vám ponúka v rámci Klasik a Turist víkendového pobytu Hotel SOREA REGIA v Bratislave. Rozšírením  ponuky doplnkových služieb je luxusný relaxačný balíček thajských masáží v hotelovom relax centre.

Poďte sa s nami báť!

Neodmysliteľnou súčasťou jesene je aj Dušičkový víkend. Záchvaty strašidelnej Halloween zábavy čakajú na vaše ratolesti! V rámci programu V tomto dome straší si v hoteli SOREA HUTNÍK vyskúšajú komnatu odvahy, boo booms hry, mystery box, divotvorné divadielko, Draculoviny, lampióny nádeje a lampášikový sprievod, elixír všetkých bubákov. Zoznámia sa so strašidlami za dverami a nechutnými tvormi. Zábavu ukončia detskou Bubákovskou diskotékou.
Bláznivo strašidelný Halloween čaká na vás len v Hoteli SOREA TITRIS. Du-du-duchovia, hon na monsterov, kuchyňa slizolín, Spider mask, krvavé odkazy, Tekvičie pitvanie, pochod upírov, červičia vojna, či pavúčia motanica vás prenesú až do bubákovskej premeny s lietajúcimi klobúkmi strigy Žužly.

Jesenné bonusy len pre klientov siete SOREA

50 % zľava na vstup do jedinečnej expozície miniatúr Park MINISLOVENSKO v Liptovskom Jáne

30 % zľava na vstup do zábavného parku trick-artu a optických ilúzií TRICKLANDIA v Starom Smokovci

50 % zľava na vstup do Stanišovskej jaskyne pre klientov hotelov SOREA v Jánskej doline, klienti siete SOREA z ostatných lokalít Slovenska  môžu využiť 33 % zľavu

25 % zľava na prehliadku Kaštieľa Strážky

30 % zľava zo základného vstupného do expozícií Liptovskej galérie, Galérie Kolomana Sokola a Domu Jana  Hálu vo Važci

zvýhodnená cena na prehliadku Farmy Východná

20 % zľava zo vstupného do štvorkolkového areálu na Slnečnej lúke v Tatranskej Lomnici

Pri všetkých zvýhodnených vstupoch stačí, ak sa preukážete platným hotelovým preukazom SOREA.

Ocenenie za kvalitné služby

Na základe poskytovania kvalitných služieb a kladných hodnotení hotelových hostí udelila Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands hotelovej spoločnosti SOREA cenu Slovak Business Superbrands Award 2017. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach, ako aj pri výbere dovolenky na Slovensku.