Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Prežite nezabudnuteľnú dovolenku v Nízkych Tatrách!

Ponuka hotelovej spoločnosti SOREA určite očarí veľkých i malých…

Máte už celkom jasno v tom, ako by ste chceli stráviť toto leto? Ak vaše dovolenkové plány nie sú ešte vo svojej finálnej podobe a radi si nechávate otvorené dvierka pre niečo mimoriadne, čo možno nemusíte tak dlho a náročne plánovať, ale napriek tomu výsledok stojí za to, máme pre vás zaujímavú ponuku od hotelovej spoločnosti SOREA – skúste si naplánovať dovolenku v Nízkych Tatrách! S našimi tipmi na ubytovanie i výlety to určite hravo zvládnete!

Leto na Liptove ponúka plnú náruč zážitkov

Hľadáte pohodlie, dokonalý oddych a možnosť dokonalých zážitkov? V srdci Demänovskej doliny, v tichej oáze nádhernej prírody Nízkych Tatier, sa nachádza hotel SOREA SNP, ktorý hosťom ponúka ubytovanie v pohodlne zariadených izbách, slnečnú hotelovú reštauráciu s priamym výhľadom na svahy Chopku alebo oddych v saune, či pri dobrej masáži. Prostredie je vhodné na jarnú a letnú turistiku, treking a tiež nordic walking. K atraktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras s Demänovskou ľadovou jaskyňou a Demänovskou jaskyňou Slobody, ale aj Vrbické pleso. Ak chcete potešiť aj svoje ratolesti, doprajte im niečo výnimočné a vychutnajte si spolu s nimi pravý farmársky zážitok pri návšteve  bio Farmy Východná s 30 % zľavou z ceny vstupného pre hotelových hostí SOREA.

Termálna voda v Liptovskom Jáne lieči už 700 rokov

Ak patríte k tým, ktorí si svoju dovolenku nevedia predstaviť bez kúpania a iných, typicky letných radovánok, určite sa vám zapáči ponuka hotela SOREA MÁJ, ktorý má pre svojich hostí pripravenú takmer exotickú ponuku:
SLNEČNÝ BALÍK, KVETOVÝ ÚLET, BANÁNOVÝ či ŠKORICOVÝ PROGRAM, to je tohtoročná letná ponuka hotela SOREA MÁJ. Spolu s termálnym bazénom a príjemným prostredím pôsobia pozitívne na každého návštevníka Liptovského Jána. Voľný vstup do termálneho bazéna dopĺňajú rôzne druhy masáží a zábalov, ktoré určite dobre padnú po turistike, alebo počas chladnejších dní. V letných mesiacoch je k dispozícii aj termálne kúpalisko TERMAL raj s prírodným termálnym prameňom s teplotou vody 28 – 29 °C. No a ak by ste si chceli zašantiť spolu so svojimi deťmi, všetky vekové kategórie si prídu na svoje v hotelovom Jumping centre pri aeróbnych cvičeniach na profitrampolínkach.

Aj nenároční dovolenkári si môžu užiť krásnu dovolenku!

Nízke Tatry si však naplno môžu vychutnať aj menej nároční dovolenkári, ktorí  síce nevyžadujú pri ubytovaní luxus, ale o to viac túžia spoznávať a odhaľovať fascinujúcu krásu týchto krásnych veľhôr.  Na Liptove sú teda veľmi obľúbené aj rekreačné pobyty pre nenáročných klientov v hoteli SOREA ĎUMBIER, ktorý je situovaný v Jánskej doline, jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Na svoje si určite prídu vášniví cyklisti, pretože okolie ponúka v letnej sezóne návštevníkom množstvo cyklistických a turistických trás rôznych náročností.  
Pravdaže, leto ponúka aj množstvo športových a kultúrnych podujatí a milovníci histórie majú možnosť navštíviť mnohé historické pamiatky. Ak sa vám nechce nič organizovať, hotel Ďumbier ponúka tiež veľa fakultatívnych výletov do blízkeho aj širokého okolia. Priamo pri hoteli môžete navštíviť aj Minislovensko – areál miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok s 50% zľavou pre hotelových hostí siete SOREA a za 1,00 € pre hostí hotela SOREA ĎUMBIER.  Nenechajte si teda ujsť možnosť navštíviť najznámejšie historické pamiatky Slovenska, ale v zmenšenej podobe. V areáli približne jedného hektára nájdete spolu 19 modelov.  A tak tu blízko seba stojí napríklad Bojnický zámok, hrad Strečno, radnicu v Levoči, či Kaplnka sv. Michala v Košiciach…

Nezabudnite využiť výborné zľavy!

Nemenej zaujímavá je aj celoročne otvorená Stanišovská jaskyňa v Liptovskom Jáne s 50 % zľavou pre hotely SOREA v Jánskej doline a 33% zľavou pre hostí ostatných hotelov siete SOREA. So zvýhodneným vstupom nezmeškajte aj zaujímavé programy a výstavy v Liptovskej galérii P.M. Bohúňa. Stačí sa len preukázať platným hotelovým preukazom SOREA. Navštíviť môžete tiež dedinku Vlkolínec, zapísanú v roku 1993 do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Návšteva osady s unikátnymi farebnými 45-imi sedliackymi domčekmi, s kamennými soklami, hlinou vymazanými stenami a strechami pokrytými drevenými šindľami je mimoriadne pôsobivá. Milovníci ľudovej hudby a tradícií by si nemali nechať ujsť návštevu folklórneho festivalu v obci Východná alebo drevený artikulárny kostol vo Svätom Kríži.

Miesta, ktoré treba vidieť…

Ak vo vás drieme nepokojný duch a počas dovolenky by ste toho predsa len radi spoznali ešte viac, môžete si naplánovať ďalšie úžasné výlety:

V horúcom počasí určite dobre padne výlet na priehradu Liptovská Mara, kde nájdete všetko, čo k predstave ideálnej letnej dovolenky patrí: pláže, možnosti skvelého kúpania, požičovne bicyklov, skútrov, člnov a skúsiť si možno aj windsurfing alebo hoci aj okružnú jazdu loďou po vodnej nádrži.
Alebo vyhľadávate kontakt so zvieratami a pozorujete ich zblízka? V tom prípade je re vás ako stvorená návšteva ZOO Kontakt, milej zoologickej záhrady, priamo v Liptovskom Mikuláši, kde sa na zvieratká môžete pozrieť pekne a celkom zblízka a s vybranými druhmi sa dokonca možno aj pohrať a pohladkať ich. Viete si predstaviť, aký je úžasný pocit pohladkať napríklad malú pumu alebo inú šelmičku…?
Samozrejme, možností na zaujímavé výlety je v Nízkych Tatrách oveľa viac, stačí si len vybrať pre seba to svoje a užiť si krásny čas dovolenky a chvíle voľna.

Ocenenia, ktoré sú zárukou kvality

V tomto roku vstúpila sieť hotelov SOREA do jubilejného 25 ročníka.

Úspešný rozvoj a neustále zvyšovanie hodnoty značky ocenila aj Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands, ktorá udelila hotelovej spoločnosti SOREA cenu Slovak Business Superbrands Award za rok 2017 a 2018. Dôležitým je aj vyhlásenie hotelov SOREA za Najlepšie ubytovacie zariadenia rokov 2016, 2017 na internetovom portáli  www.ubytujsa.sk a v neposlednom rade i Ocenenia za vysoké hodnotenie hostí za rok 2017 od spoločnosti Booking.com. Hotely SOREA sú ocenené aj certifikátom „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“ v rámci projektu „Vstúpte s dieťaťom“.

Tradičná ponuka hotelov sa neustále rozširuje o služby, ktoré moderný cestovateľ požaduje. Nejde len o rozsah a kvalitu doplnkových služieb, športovo-relaxačných aktivít, kultúrnych akcií, ale hlavne o ponuku komplexného balíka služieb s rozličným tematickým zameraním a pre konkrétnu cieľovú skupinu klientov. Vyššie spomínané ocenenia sú potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach, ako aj pri výbere dovolenky na Slovensku.

25 rokov sme tu s vami, oslavujte spolu s nami!