Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

SOREA – sieť hotelov na Slovensku!

Vážení hostia a klienti siete SOREA ! Oznamujeme vám, že spúšťame postupné otváranie prevádzok hotelov SOREA od 11.6.2021 až do 2.7.2021. Rezervácie na pobyty môžete posielať priamo na recepcie hotelov, alebo na CK SOREA - obchod@sorea.sk. Naši pracovníci vás budú informovať o možnosti termínu pobytu, ako aj o platných opatreniach v hoteloch. Tešíme sa na vás počas letných pobytov, klimatických a ozdravných pobytov, ako aj SENIOR FIT 60+ pobytov v hoteloch SOREA !

NAJZAMESTNÁVATEĽ ROKA 2020 - Najatraktívnejší zamestnávateľ je prestížna anketa ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Jednoducho zverejniť rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.
SOREA získala 3.miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo ! Uvedomujeme si, že práve spokojní zamestnanci dokážu vytvoriť príjemné prostredie pre vás, našich zákazníkov.

3.miesto3.miesto

SOREA získala prestížne ocenenia Business Superbrands a certifikát Dôveryhodná firma GOLD 2020 a Dôveryhodná firma 2021.
Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2017, 2018 aj 2019. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Už 28 rokov vám prinášame tie najzaujímavejšie ponuky z dovolenky na Slovensku! Vo svojich 11 hoteloch umiestnených v najkrajších lokalitách Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch a v Bratislave dokážeme uspokojiť najširší okruh záujemcov každej vekovej kategórie a v každom ročnom období. Celoročne pripravujeme okrem pobytových programov, ako sú rodinné rekreácie, seniorské pobyty, lyžovačky, športové sústredenia, školy v prírode, kongresy, semináre, školenia, aj zaujímavé produkty pre svojich návštevníkov zamerané na wellness, oddych, relax a regeneráciu.