Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

SOREA – sieť hotelov na Slovensku!

OZNÁMENIE !
Záleží nám na bezpečnosti našich klientov a rovnako i našich zamestnancov ! V dôsledku mimoriadnej situácie na Slovensku budú všetky hotelové zariadenia SOREA zatvorené od 17.3.2020 až do odvolania. Touto cestou by sme radi informovali našich klientov, ktorí majú uhradené zálohy za pobyty a z objektívnych dôvodov ich neuskutočnia, bude im poskytnutý náhradný termín počas celého roka 2020 s ohľadom na kapacitné možnosti. Ohľadom zmeny termínu kontaktujte prosím e-mailom priamo recepciu, obchodné oddelenie príslušného hotela SOREA , alebo CK SOREA na obchod@sorea.sk.

 

SOREA získala prestížne ocenenia Business Superbrands !

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2017, 2018 aj 2019. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Už 26 rokov vám prinášame tie najzaujímavejšie ponuky z dovolenky na Slovensku! Vo svojich 11 hoteloch umiestnených v najkrajších lokalitách Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch a v Bratislave dokážeme uspokojiť najširší okruh záujemcov každej vekovej kategórie a v každom ročnom období. Celoročne pripravujeme okrem pobytových programov, ako sú rodinné rekreácie, seniorské pobyty, lyžovačky, športové sústredenia, školy v prírode, kongresy, semináre, školenia, aj zaujímavé produkty pre svojich návštevníkov zamerané na wellness, oddych, relax a regeneráciu.